TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Svidník » Nižný Komárnik » Domy » Iný objekt na bývanie a rekreáciu »

Predám úžasný dom v lokalite Nižný Komárnik (ID: 100674)

Predám úžasný dom v lokalite Nižný Komárnik (ID: 100674)

Popis nehnuteľnosti

Obhliadku a kontakt priamo na majiteľa nehnuteľnosti získaš na webovej stránke prevádzkovateľa jaRealitka.sk v sekcii Nehnuteľnosti po zadaní ID 100674 Nachádza sa v Nižnom Komárniku, 4 km od hranice s Poľskou republikou. Leží na okraji dedinky pod lesom a z druhej strany je potôčik. Na konci dediny sú dva vleky o dĺžke 400 a 600 m.Ranč je využiteľný po celý rok. Na pozemku ranču o rozlohe 2563 m2 sa nachádza: 1. CHALUPA: - s možnosťou obsadiť ju v počte 11 ľudí a s možnosťou rozšírenia na 20 – 25 osôb. Vybavená je dvoma kachľovými pecami.Na prízemí sa nachádza obývacia izba (predná izba) s TV a satelitným príjmom, kuchyňa, detská izba, kúpeľňa, toalety, spálňa a teplovzdušná pec 28 kw na plyn. Na poschodí je samostatná miestnosť s TV a satelitným príjmom. Ďalšie 2/3 podkrovia tvorí miestnosť pre športovanie – samostatný vstup. 2. ALTÁNOK: - o rozmere 10 x 10 m s centrálnym ohniskom napojeným na el. prúd a výsuvným komínom. Stolovanie vybavené teakovými zariadeniami. V miestnosti sa nachádza výčap na tri čapovacie ventily s chladiacím zariadením. Otvárateľné okenice okolo celého altánku. Altánok a chalupa sú vybavené poplašným zariadením. V altánku sa nachádza TV a satelitný príjem. 3. VINÁREŇ: - je vysekaná do kameňa a aj v lete je tu teplota 12-15 °C. 4. SKLAD NA BICYKLE, SANE, LYŽE, 5. PRÍRUČNÝ SKLAD NÁRADIA 6. TOALETY: - dámske, pánske a očistná miestnosť 7. SPRCHA: - vnútorná a vonkajšia 8. SKLAD: - hospodárskeho náradia 9. MIESTNOSŤ SPOLOČENSKÁ 10. ALTÁNOK PRE LETNÉ VYUŽITIE PRI JAZIERKU 11. OBJEKT S VEŽIČKAMI A PODPIVNIČENÍM 12. RYBNÍK O ROZLOHE 10 x 10 x 3,5 m S PRÍSLUŠENSTVOM NA POSED 13. OBJEKT S REPRODUKTORMI A STOJANOM PRE DOMÁCE KINO Celkovo je pozemok ohraničený cca 100 ks smrečkami. Na pozemok bolo dovezených 60 m3 pilovín a 300 m3 úrodnej zeminy. Zavlažovanie pozemku je zabezpečené centrálnou závlahou z vlastnej studne. Prístup na pozemok ranču je cez most. Pred mostom je parkovací priestor. Znalecký posudok 463.000,- EUR. Mám zabezpečený servis celého objektu, kosenie a celková údržba záhrady a stromov, voda, plyn, elektrika, upratovanie. ID: 100674 (Obhliadku a kontakt na predávajúceho získaš použitím ID kódu na stránke jaRealitka.sk)

Cena: 190 000,00 €

  126,33 €/m2

Kategória: Iný objekt na bývanie a rekreáciu - Predaj

Lokalita: Svidník - Nižný Komárnik
(Iný objekt na bývanie a rekreáciu - Nižný Komárnik)

Zastavaná plocha: 1 055 m2

Úžitková plocha: 1 504 m2

Rozloha pozemku: 2 559 m2

Dátum aktualizácie: 5.12.2018

Identifikačné číslo: 100674

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

jaRealitka, s.r.o.

Dolné Rudiny 1, Žilina
0948 Kliknite TU!

Maklér:

jaRealitka
4219 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk